Taitokeskukset

Taitokeskukset | Taito Pirkanmaa ry Facebook

Taitokeskus Epilä Facebook
Pispalan valtatie 133, 33270 Tampere | kartta
P. 050 409 3760
epila@taitopirkanmaa.fi

Taitokeskus Hervanta Facebook
Hervannan vapaa-aikakeskus, Lindforsinkatu 5 | kartta
33720 Tampere
P. 050 414 6658
hervanta@taitopirkanmaa.fi

Taitokeskus Verkaranta Facebook Instagram
Taitokeskus Verkaranta
Vuolteentori 2, 33100 Tampere | kartta
verkaranta@taitopirkanmaa.fi

050 496 1121 Taina Keskinen neuvoja
050 3494810 Anna Puolakka vastaava neuvoja
Materiaalit ja ohjeet p. 050 594 1917 (arkisin klo 8.30–16)

Taitokeskus Kangasala Facebook
Ellintie 2, 36200 Kangasala | kartta
P. 050 527 3125
kangasala@taitopirkanmaa.fi

Taitokeskus Lempäälä Facebook Instagram
Wanha Asema, Asematie 6, 37500 Lempäälä | kartta
P. 050 414 6756
lempaala@taitopirkanmaa.fi

Taitokeskus Mänttä Facebook
Itätorikatu 4, 35800 Mänttä | kartta
P. 050 592 9039
mantta@taitopirkanmaa.fi

Taitokeskus Orivesi Facebook
Auvisen talo, Keskustie 37, 35300 Orivesi | kartta
P. 050 433 8681
orivesi@taitopirkanmaa.fi

Taitokeskus Pirkkala Facebook
Suupantie 2, 33960 Pirkkala | kartta
P. 050 433 9124
pirkkala@taitopirkanmaa.fi

Taitokeskus Vesilahti Facebook
Tapolantie 1 B, 37470 Vesilahti | kartta
P. 050 342 2508
vesilahti@taitopirkanmaa.fi

Taitokeskus Virrat Facebook
Virtaintie 36, 34800 Virrat | kartta
P. 050 527 3120
virrat@taitopirkanmaa.fi

Taitokeskus Ylöjärvi Facebook
Suojastentie 10, 33480 Ylöjärvi | kartta
P. 050 593 9622
ylojarvi@taitopirkanmaa.fi